Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.
1 october 2011 - Piekary Śląskie - Brzeziny Śląskie, ul. Kotuchy. Od miesiąca "185" kursuje zasadniczo na trasie Osiedle Wieczorka Dworzec - Brzeziny Śląskie Harcerska. Większość pasażerów wysiada na widocznym przystanku i wędruje na przesiadkę na autobus do Bytomia. W przypadku tego kursu (12.21) musieli odczekać prawie pół godziny...